O nás

PREČO Práve MiKROFiT?

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Produkty MiKROFiT jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna dokážeme navrhnúť na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.


Mikrovláknové utierky značky MiKROFiT spĺňaju aktuálne trendy vysokých požiadaviek na produktivitu a kvalitu práce spolu s čoraz prísnejšími ekologickými požiadavkami. Vďaka inovatívnej technológii, na základe ktorej sú naše utierky vyrobené sme jednotkou na trhu a spoľahlivým partnerom práve pre Vaše potreby.